www.fort-uo.cz CTC FORT SMC - Cyklo Triatlon Club www.smc.cz
Vysledky

Ústecký triatlon
Závod pro veřejnost
31. května 2014

Propozice ke stažení ve formátu PDF (42 kB)
Výsledky ke stažení Absolutní pořadí - celkově (PDF) (35KB).
Výsledky ke stažení Po kategoriích (PDF) (35KB).
FOTKY ze závodu.Informace o závodech

Náš klub FORT SMC Ústí nad Orlicí pořádá v sobotu 31. května 2014 ve spolupráci s firmou FORT FRAMES, s.r.o. a městem Ústí nad Orlicí 1. ročník Ústeckého triatlonu.

Plavání proběhne v Plaveckém bazénu v Ústí nad Orlicí, Délka tratě 600m nebo 24 bazénů. Plave se postupně po dvojicích v dráze v pořadí určeném operativně (jak kdo přijde) hlastelem v prostorách bazénu.

Po odplavání následuje individuální nesoutěžní cyklistický přejezd na Pastviny - restaurace "Na Pláži" (Na Panelu), Kemp najdete cca 200m od mostu směrem na Žamberk. Na cyklistickou část je povinná přilba. Z Ústí nad Orlicí do Letohradu doporučujeme využít cyklostezky, dále přes Šedivec a Nekoř do Pastvin. Dodržujte dopravní předpisy !

Start běhu je u restaurace "Na Pláži" od 13:30h Gundersonovou metodou podle časů plavání. Běží se kolem pastvinské přehrady, směrem k mostu, hned za mostem doprava zkratkou přes les, dále po silnici přez hráz a dále po druhém břehu přehrady po silnici zpět k restauraci "Na Pláži", kde je cíl.

Vyhlášení výsledků a Tombola proběhne po doběhnutí posledního závodníka. V cíli bude k dispozici občerstvení.

Sponzoři závodu: FORT FRAMES s.r.o., SMC Industrial Automation CZ, s.r.o, Město Ústí nad Orlicí, Stavitelství Drážka, s.r.o., SportBart, Miroslav Kratochvíl - Restaurace "Na Pláži", Investa UNI, Dolečkovi PILA Sloupnice, Isotep s.r.o., Welding Progress s.r.o, Litex, NÁGL Daňový poradce, Cyklo-Hobby-Sport V. Švejkar, Dům Sportu Stratílek

^nahoru^

Plakát závodu

^nahoru^(c) FORT SMC Ústí nad Orlicí